PROJEKTY

Kontakt:

+48 604 184 040

Realizacje

Niech to będzie dowolna praca przy budowie domu lub wykończeniach, jesteśmy tutaj, aby pomóc !!Etapy Projektu:

Posiadamy rozbudowaną bazę gotowych projektów firmowych: począwszy od małych domów letniskowych, średnich domów całorocznych, poprzez różnorodne dworki,  aż po duże rezydencje. Nasza oferta obejmuje domy całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz”.

Drewno na szkielet domu należy właściwie przygotowywać i wytwarzać z niego elementy konstrukcyjne w sposób już sprawdzony w Kanadzie czy USA. Dobre drewno musi mieć gęste słoje. Ważne, żeby było wysuszone komorowo i czterostronnie ostrugane. Każda belka powinna mieć stempel potwierdzający klasę jej wytrzymałości.

Gwarancja….

Etap 1: Płyta Fundamentowa

Pierwszym etapem budowy domu jest wykonanie fundamentu. Do budowy naszych domów stosujemy wyłącznie płyty fundamentowe.

Najważniejsze cechy:

  • „Ciepły” fundament, wolny od mostków termicznych. 
  • Możliwość stawiania budynków na gruntach o słabszej nośności.  
  • Ocieplona styropianem XPS. 
  • Możliwość wyposażenia w niskotemperaturowy, wodny system grzewczy.
co-ocieplamy-domy-szkieletowe-3

Etap 2: Konstrukcja szkieletowa

Do wykonania konstrukcji budynku wykorzystujemy specjalnie przygotowany w tym celu materiał konstrukcyjny

Drzewo przechodzi proces suszenia komorowego, które zabija zarodniki owadów oraz zmniejsza jego wilgotność do optymalnego poziomu – w ten sposób zapewniona zostaje stabilność kształtów oraz odpowiednia wytrzymałość. Następnie drzewo jest czterostronnie strugane proces ten zwiększa odporność elementu na ogień.

Instalacje + poszycie ścian hermax 3

Etap 3: Instalacje + poszycie ścian

Bezpieczne i niezawodne instalacje, materiały termoizolacyjne najwyższej klasy i poszycie ścian przystosowane do budownictwa szkieletowego to istotne składowe w budowie. Twojego lepszego domu. Budując z HERMAX zyskujesz m.in. kompletną instalację elektryczną, instalację wody ciepłej i zimnej. Instalację kanalizacyjną, instalację wentylacyjną, poszycie ścian z płyt gipsowo kartonowych, a także wypełnienie ścian wełną mineralną.

Dach, elewacja, okna hermax 2

Etap 4: Dach, elewacja, okna

Prace w zakresie stanu surowego zamkniętego obejmują zamknięcie i wykończenie budynku od zewnątrz. Wykonywane są m.in. Kominy, pokrycie dachu wraz z odwodnieniem, termoizolacja zewnętrznej strony ścian zewnętrznych, elewacja, a także montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Na tym etapie kończą się wszystkie prace zewnętrzne. Wnętrze budynku nadal pozostaje w stanie surowym.

Wykończenie hermax 2

Etap 5: Wykończenie

Dbamy, by Twoja wizja i Twoje marzenia znalazły swoje odbicie w rzeczywistości – pytamy, analizujemy, prezentujemy możliwości, projektujemy wnętrza i zapewniamy ich staranne wykonanie. Krok po kroku przenosimy koncepcję Twojego przyszłego domu do jego wnętrza. Zajmiemy się m.in. wykończeniem łazienek, doborem drzwi wewnętrznych, realizacją podłóg drewnianych, paneli podłogowych, bądź terakoty. Do ścian używamy wysokiej jakości farb.

Gwarancja

Gwarancja ……

baner budowy domów hermax