O nas

Kontakt:

+48 604 184 040

Kim jesteśmy

Możemy poszczycić się możliwie najszybszym systemem budowy domów drewnianych.

Po spełnieniu wymagań formalnych (uzyskanie pozwolenia na budowę, skompletowanie dokumentacji i podpisanie umowy), w ustalonym terminie, rozpoczynamy realizację projektu.

W zależności od wybranego standardu wykończenia i modelu, obiekt może być gotowy nawet w ciągu 2 tygodni do kilku maksymalnie miesięcy.

Dzięki szczegółowemu planowaniu i efektywnej organizacji, projekty finalizowane są terminowo.

Śpij w absolutnym spokoju Obudź się w jasnym słońcu

Jakość i obsługa to nasz najwyższy priorytet. Priorytety te są osiągane dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w selekcji i obróbce drewna, wykorzystywaniu dzisiejszego wiodącego oprogramowania do projektowania, sprzętu produkcyjnego i zatrudnianiu doświadczonych specjalistów na każdym etapie rozwoju.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy.

Filozofia HERMAX zawsze polegała na zapewnieniu naszym klientom indywidualnej, terminowej obsługi, dbałości o szczegóły, wyjątkowej jakości i wyjątkowej wartości.

Liczby mówią same za siebie

0 +
Zadowoleni Klienci
0
Lat Doświadczenia
0
Kompletne Projekty

W HERMAX jesteśmy zespołem kreatywnych, zdolnych, oddanych i różnorodnych profesjonalistów, których łączy wspólny cel; dostarczając Tobie, naszemu klientowi, ponadczasowy dom o konstrukcji drewnianej. Jest rzeczą oczywistą, że jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i naszego zaangażowania w zapewnianie klientom wyjątkowych możliwości.

Omówienie podstaw drewna

Szkielet drewniany to konstrukcja przypominająca szkielet, w której wszystkie obciążenia i siły przejmowane są przez duże belki nośne. Budowanie domu jako konstrukcji drewnianej jest szeroko stosowaną, opłacalną metodą budowy na całym świecie, ale najczęściej większość drewna w konstrukcji jest ukryta.

Drewno konstrukcyjne

Szkielet drewniany umożliwia ekspozycję belek konstrukcyjnych. Te odsłonięte belki są precyzyjnie przygotowane i szczegółowe z tyloma elementami architektonicznymi, ile chcesz. Mogą pełnić rolę wyróżniającego elementu projektu lub mogą być używane do akcentowania niektórych pomieszczeń i elementów zewnętrznych domu.

Odsłonięte drewniane belki

nadają obraz siły, naturalnego piękna i ciepła. Wyobraź sobie sklepione sufity i otwarte przestrzenie. Dzisiejszy dom o konstrukcji drewnianej oferuje wyraźną integralność strukturalną, niezliczone możliwości dekoracyjne, w pełni zintegrowane systemy mechaniczne i szczególnie wysoki stopień energooszczędności.